کارگاه سیستم سازی کسب و کار
شنبه 7 ارديبهشت 1398 - 09:23:39

ایران مراسم نیوز: چهارمین کارگاه حرفه ای سیستم سازی در مدیریت به روش عاسا، 24 خرداد 98 در تهران سالن همایش های انصار برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ایران مراسم نیوز، همانطور که می دانیم سازمانهای کوچک اغلب بدون سیستم کار می کنند. لذا سازمان و کسب و کارشان به اندازه مدیریت و مالک آنها بیشتر رشد نمی کنند. سازمانهای بزرگ هم سیستم دارند ولی اغلب سیستم ها ناکارآمد تعریف شده اند. بیشتر مواقع هم به دلیل ناکارآمدی و کاغذبازی های فراوان توسط کارمندان نادیده گرفته می شوند. باید بدانید که با سیستم سازی کسب و کار و فعالیتهای تیم خود، می توانید فرآیندهای کار را بیابید و با دقت بالا بررسی و آنطور که مدنظر شماست بهبود و به اجرا بگذارید. شما با ایجاد هر گام از سیستم خواهید فهمید که فرایندهای هسته ای چگونه کار می کنند. چگونه ساختاری دارند و چطور بر فرآیندهای دیگر تاثیر می گذارند و تاثیر می پذیرند. همچنین به سادگی فرآیندهای بدون ارزش افزوده را کشف و حذف می کنید.
محورهای مورد بررسی: سرعت رشد کسب و کار شما به شدت افزایش می یابد، وابستگی به افراد کلیدی از بین خواهد رفت چرا که سیستم کار می کند نه افراد،  تنش بین کارکنان از بین خواهد رفت چون همه چیز بر اساس سیستم پیش می رود نه نظر شخصی افراد، بهره وری و سرعت فعالیتها افزایش خواهد یافت چون موانع برداشته می شوند،  فعالیتهای کلیدی با کیفیت بالایی به انجام خواهند رسید، کارمندان رشد خواهند کرد، محیط کار برای کارمندان لذتبخش خواهد شد.


http://iranmarasemnews.ir/fa/News/5876/کارگاه-سیستم-سازی-کسب-و-کار
بستن   چاپ